KandeSlotInscripcions WhatsApp ↗

← Totes les proves

SRC · RALLY SLOT LEGENDS CATALUNYA 2026

Classificació final SRC.

1–3 d’octubre · 4 etapes · 64 pilots · Temps en segons

Consulta el PDF original ↗
01

Oriol Capdevila

B · 833,114 s

02

Raul Dominguez

B · 848,807 s

03

Alberto Jodar

MASTER · 853,997 s

Prova del Campionat Legends de Catalunya. Resultats independents de la classificació acumulada del Campionat KandeSlot.

Classificació final completa 64 pilots
Classificació final SRC KandeSlot 2026. Temps de cada etapa i total en segons.
Pos.DorsalPilotGrupEtapa 1Etapa 2Etapa 3Etapa 4Total
12ORIOL CAPDEVILAB213,484208,788207,873202,969833,114
213RAUL DOMINGUEZB218,099210,653210,073209,982848,807
36ALBERTO JODARMASTER215,411213,826212,716212,044853,997
412JOAN RAMON MARTINEZMASTER216,429222,041211,664211,466861,600
544DAVID PUIGG2220,325216,457215,298211,531863,611
629ROMUL PUIGMASTER222,705216,435213,342212,045864,527
723GUILLEM MARTINEZG2227,930214,992211,860211,477866,259
8569MARC LLAGOSTERAB226,017222,185213,341210,759872,302
914JONNY LOPEZB228,539219,820219,793214,128882,280
10408ALBERT MONTERUBIOG2224,233227,456214,732221,674888,095
11324MIQUEL GUBIANASMASTER228,360221,970220,490218,068888,888
12373PABLO LOPEZG2228,298222,192216,456222,037888,983
1345DOMENEC QUINTANAG2222,415226,960222,952217,453889,780
14297PEP PUJADASG2229,334220,007225,088221,011895,440
1539DAVID MOYAB231,594225,579220,952220,636898,761
1628EMILIO JIMENEZMASTER236,399228,285220,272219,985904,941
17129SALVADOR CONGOSTG4228,081232,365225,344226,213912,003
18571DAVID TAMBOB233,105227,532225,807227,172913,616
19126DIEGO RUEDAB236,013226,761226,932224,360914,066
20333ALBERT GARRIGAG4228,326232,286231,201226,016917,829
21463ERIK SANCHEZG4239,409232,026225,566223,447920,448
2217ALBERT VIÑASG2233,510232,614227,562227,486921,172
23572TONI RUIZMASTER240,048230,568224,834226,083921,533
24534OSCAR PEREZG2240,612231,951223,994225,839922,396
25394XAVI FORTUNYMASTER241,057232,888228,267226,059928,271
26448JUANCARLOS LOPEZB236,335236,666232,296226,112931,409
27319RAIMON TENORIOG2246,068231,362229,429225,474932,333
28396DANI LORENZOB244,633231,648228,415229,595934,291
29573DAVID GALAFATB238,526232,002235,925229,016935,469
30450MARC CORRALB240,772236,610228,605229,879935,866
31574LLUIS JIMENEZB235,482234,691242,101226,645938,919
32538JOAN PORRASB242,764238,844230,766231,873944,247
33335ALFONSO LOPEZG2239,675238,036234,397233,984946,092
34575JAUME CORTESMASTER237,756238,579238,338237,303951,976
35100JOAN CLARETB246,626236,173237,020234,166953,985
36576JORDI MANRESAB250,019236,701236,653231,722955,095
37577PAU PUIGB244,096240,777235,736234,993955,602
38299JORDI PERAFERRERB248,535239,390239,154236,862963,941
39449AITOR LOPEZINFANTIL242,178238,474242,173243,108965,933
4068ANTONIO LOZANOG4243,318244,360242,557235,973966,208
41578MAURI CAMPRUBIB245,358248,281238,786238,449970,874
42407PACO CARDENASMASTER253,557244,479237,424236,314971,774
43529TONI MACHOMASTER244,512248,080239,722241,897974,211
44579JAUME PUIGG2245,975247,996246,440237,869978,280
45451SANTI FARRESB246,360247,145241,638245,258980,401
46580JORDI ROCA BELLIDOB252,330252,433241,891239,903986,557
47133MINGU BERGILLOSB251,102243,500251,772243,352989,726
48540RAUL MONTALBANB251,048249,273246,746246,512993,579
49588DAVID LINARESB261,519243,713238,215253,951997,398
50582PAULO NETOB261,394252,274242,451245,0931001,212
51583XAVI SALADRIGASB254,520251,451250,359245,6201001,950
52136TONI VIDALG4255,769252,216247,209247,0811002,275
53584CRISTIAN ARROYOB261,820254,263248,609244,6111009,303
54585JORDI CASTAÑERB261,600240,163256,688250,8691009,320
55586JOHNNY RIERAB258,958253,763247,298250,6721010,691
56568JORDI FONTB266,831254,152249,445244,2781014,706
57587MANEL VIDALB261,129256,276250,559259,6491027,613
58581TONI SANTANDREUB266,517263,631254,328252,8061037,282
59589MARC SOLÀB259,351260,828261,364257,8021039,345
60152ALFONS CAPDEVILAG4270,153260,273256,754258,1371045,317
61527ERIC BERGILLOSINFANTIL271,764278,939269,364267,3331087,400
62590MARC LINARESINFANTIL249,584242,748299,924302,5261094,782
63570TONI RIERAB286,836287,755277,617283,3111135,519
64513JORDI FAROMASTER320,108287,043279,438281,2151167,804
Descarrega la classificació final SRC ↓