KandeSlotInscripcions WhatsApp ↗

CAMPIONAT KANDESLOT 2026

Cada punt compta.

Classificacions per categories · Actualitzades després del ral·li d’Alemanya.

Consulta el PDF complet ↗

Aquesta classificació encara no inclou els resultats de Catalunya ni del Japó.

R111 pilots
Classificació R1 després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1JAUME RICART2016141666470
2ENRIC VILALTA1515161561465
3ALBERT CHAVARRIA020172057360
4MANEL CREUS017201754357
5JAUME CORTES013131238341
6MARC LLAGOSTERA16140030232
7DAVID ROMERO00151429231
8FERRAN PICANYOL1700017118
9CARLES CASTELA1400014115
10TONI MULET0001313114
11SERGI PRAT0120012113
RGT8 pilots
Classificació RGT després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1DANI LORENZO020201757360
2ISRA TAPIA00161632234
3DAVID PUIG0002020121
4MARC LLAGOSTERA0017017118
5TONI GINESTA0015015116
5CARLES CASTELA0001515116
7DOMENEC QUINTANA0014014115
8XEVI SURIÑACH0013013114
R228 pilots
Classificació R2 després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1XEVI MAESTRO1720171771475
2PEP PEREZ1417162067471
3PAU PUIG1616101658462
4DAVID TAMBO1011151551455
5TONI RUIZ151314042345
6DAVID LINARES121501441344
7JULI SALVADO90121334337
8XEVI FARRES13140431334
9GUILLEM SERNA097824327
10DAVID GALAFAT0091221223
11JAUME PUIG0011920222
12JAUME CORTES2000020121
12ALBERTO JODAR0020020121
14EVELI ADAM780015217
15MARC MUSACHS0013013114
16XEVI SURIÑACH0120012113
17EMILO ALEJO605011213
17JOHNNY RIERA006511213
19IVAN SUAREZ1100011112
19JORDI BORROMEO0001111112
21PEP TRESSERRES0100010111
21CRISTIAN RUIZ0001010111
23PAULO NETO8000819
23MIQUEL FERNANDEZ0080819
25ARNAU MANRESA0700718
25ENRIC SITJÀ0007718
27PAULO CARVALHO0006617
28MARCEL PUIG0003314
R327 pilots
Classificació R3 després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1MONTE1720202077481
2CESKY RODRIGUEZ201701754357
3TONI SANTANDREU1413141253457
4PEP PRATDE124131544448
5MAURI CAMPRUBI131501139342
5RAIMON TENORIO014111439342
7MARC SOLÀ6610931435
8JORDI ROCA07121029332
9JORDI CASTAÑER15120027229
10JORDI VILASECA1680024226
11BIEL MANRESA7110018220
12DAVID LINARES0017017118
13EDU BARDOLET0160016117
13FRAN ROLDAN0016016117
13MIQUEL ROQUÉ0001616117
16JORDI ARUMI0015015116
17JORDI MANRESA0001313114
18JOAN SOLER1100011112
19EDGAR SUAREZ1000010111
19JULI SALVADO0100010111
21JORDI CARREÑO90009110
21JAUME PUIG09009110
23XEVI SURIÑACH8000819
23GUILLEM COROMINA0008819
25JORDI XIQUES5000516
25EMILO ALEJO0500516
27TONI RIERA0300314
R423 pilots
Classificació R4 després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1SANTI FARRES208131354458
2MARC CORRAL1410151453457
3ERIK SANCHEZ016201753356
4JOAN ROCA97101137441
5XEVI FONT130121237340
6JORDI MANRESA111114036339
7LLUIS JIMENEZ15150030232
8ISRA GOMEZ01217029231
9LLUIS SANCHEZ0901524226
10ISRA TAPIA0200020121
10CARLES PUIG0002020121
12MANEL VIDAL8011019221
13JOSEP BARNIOL1700017118
13MIQUEL GUBIANAS0170017118
15JORDI ROCA1600016117
15TONI MODAL0016016117
15MARC MUSACHS0001616117
18RAMON FORCADA0140014115
19JORDI BORROMEO0130013114
20EDU BARDOLET1200012113
21GUILLEM COROMINA1000010111
22JORDI CARREÑO00909110
23TONI RIERA7000718
R2+1 pilots
Classificació R2+ després d’Alemanya
Pos.PilotMont.Suè.Còr.Ale.BrutsRal·lisTotal
1MARC LLAGOSTERA0002020121
R-INF0 pilots

Sense participants registrats.

Criteris de classificació

Total: les cinc millors curses més els punts de participació (1 punt per ral·li disputat). Punts per categoria: 20, 17, 16, 15, 14, 13…

Bruts: suma de punts de totes les curses, sense participació. Desempat: punts bruts, victòries, nombre de ral·lis i punts scratch. Es conserva la mateixa posició quan coincideixen els criteris disponibles.

Per optar als premis: mínim tres ral·lis en una mateixa categoria. Si no hi ha prou pilots que compleixin les condicions, els premis de la categoria queden cancel·lats.

Descarrega les classificacions ↓