KandeSlotInscripcions WhatsApp ↗

← Totes les proves

RESULTATS PER PROVA · 2026

Ral·li Montecarlo.

23–24 de gener · Classificació general · 44 pilots

Classificació del campionat ↓
01

Jaume Ricart

WRC · 989,590

02

Ferran Picanyol

WRC · 1009,489

03

Marc Llagostera

WRC · 1036,115

Classificació general completa 44 pilots
Temps totals tal com apareixen a les captures facilitades pel club. Categories originals de la prova.
Pos.DorsalPilotCategoriaTemps total
117JAUME RICARTWRC989,590
244FERRAN PICANYOLWRC1009,489
31MARC LLAGOSTERAWRC1036,115
420ENRIC VILALTAWRC1036,263
529JAUME CORTESR21047,821
618XEVI MAESTROR21053,369
723PAU PUIGR21067,386
819CARLES CASTELAWRC1067,881
92TONI RUIZR21069,385
1022PEP PEREZR21071,816
1121CESKY RODRIGUEZR31075,829
1228XEVI FARRESR21081,601
138DAVID LINARESR21082,571
1440IVAN SUAREZR21092,946
1537MONTER31140,821
1634DAVID TAMBOR21157,888
1738JORDI VILASECAR31165,183
1812JORDI CASTAÑERR31165,350
197TONI SANTANDREUR31167,080
2014MAURI CAMPRUBIR31167,317
2131PEP PRATDER31171,341
2243JOAN SOLERR31181,057
2339EDGAR SUAREZR31181,083
2425SANTI FARRESR41187,710
2527JORDI CARREÑOR31191,982
2642JOSEP BARNIOLR41194,120
2741XEVU SURIÑACHR31195,110
285JORDI ROCAR41198,570
2924LLUIS JIMENEZR41199,353
3032MARC CORRALR41199,435
3116JULI SALVADOR21211,966
3226XEVI FONTR41214,984
3310BIEL MANRESAR31221,037
3433PAULO NETOR21225,131
359EVELI ADAMR21226,134
3645EDU NIETOR41230,983
374JORDI MANRESAR41233,507
3811MARC SOLÀR31243,751
3930JORDI XIQUESR31254,012
4015GUILLEM COROMINAR41278,756
4135JOAN ROCAR41283,356
426MANEL VIDALR41321,339
4336EMILO ALEJOR21405,616
4413TONI RIERAR41435,582